Jeżówka
Strona główna START  |   Jeżówka O JEŻÓWCE  |   Galeria zdjęć GALERIA  |   Redakcja REDAKCJA  |   Kontakt KONTAKT
» Kapliczka Św. Rocha w Jeżówce
Kapliczka  Św. Rocha w Jeżówce

Złożony został również wniosek o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa małopolskiego podejmujących prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkowych kapliczkach na prace renowatorskie położonej w naszej miejscowości kamiennej kapliczki Św. Rocha. O przyznaniu dotacji w formie pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego decyduje Sejmik Województwa Małopolskiego w drodze uchwały podejmowanej na wniosek Zarządu Województwa Małopolskiego.

Dodane przez: Agata Dnia: 2015-05-25 19:50:03

Czytaj
» Kapliczka Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej na Starej Wsi
Kapliczka Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej na Starej Wsi

Złożony został wniosek o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa małopolskiego podejmujących prace konserwatorskie, przy zabytkowych kapliczkach na prace renowatorskie położonej w naszej miejscowości kamiennej kapliczki Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej na Starej Wsi. O przyznaniu dotacji w formie pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego decyduje Sejmik Województwa Małopolskiego Kapliczka został wpisana w rejestr zabytków Gminy Wolbrom.

Dodane przez: Agata Dnia: 2015-05-25 19:45:05

Czytaj
» Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza.
Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza.

Dom Kultury w Wolbromiu nowym filmem reklamowym zaprasza nas do aktywnego spędzania czasu wolnego i udziału w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: plastyka, taniec, muzyka, teatr, literatura, film. Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wystawy, wycieczki, imprezy plenerowe. Prowadzi liczne wykłady, warsztaty, przeglądy i konkursy.

Dodane przez: Agata Dnia: 2015-05-24 20:35:05

Czytaj
» I miejsce ministrantów z Jeżówki w Dekanalnych Rozgrywkach Ministrantów w Piłce Nożnej.
I miejsce ministrantów z Jeżówki w Dekanalnych  Rozgrywkach  Ministrantów w Piłce Nożnej.

Wielu aktywnych ministrantów spotkało się 23 maja 2015 roku na Dekanalnych Rozgrywkach Ministrantów w Piłce Nożnej w Wolbromiu. Uczestnicy mieli okazję nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Ministranci z Jeżówki strój „służbowy”, którym jest komża lub tunika, zamienili na dresy i stroje sportowe. Na „Orliku” w Wolbromiu rozegrali kilka wyczerpujących meczy. Sędzią meczu był pan Radosław Koterba, który dbał o to, by zawody odbywały się zgodnie z zasadą fair play.

 

Dodane przez: Agata Dnia: 2015-05-24 18:55:33

Czytaj
» Święto Strażaka
Święto Strażaka

Z okazji Święta Strażaka życzy wszystkim strażakom, a zwłaszcza naszym druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżówce pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Składamy ogromne podziękowania za trud i poświęcenie.

W Dniu Strażaka pamiętamy o tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń i odpowiedzialną służbę. Mieszkańcy wsi doskonale wiedzą czym jest Ochotnicza Straż Pożarna? Wokół remiz strażackich skupia się wielu ochotników, którzy w razie potrzeby niosą pomoc ratując dobra materialne, ale przede wszystkim życie ludzkie.

Życzymy satysfakcji z działalności społecznej.

Dodane przez: Agata Dnia: 2015-05-03 19:26:06

Czytaj
Strony:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Menu główne

Informacja

Nowy adres strony szkoły:

spj.edu.pl
Jeżówka Wieś

Copyright (c) Jezowka.pl 2009-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa wsi Jeżówka