Jeżówka
Strona główna START  |   Jeżówka O JEŻÓWCE  |   Galeria zdjęć GALERIA  |   Redakcja REDAKCJA  |   Kontakt KONTAKT
» PIKNIK RODZINNY JEŻÓWKA 2018
P

W niedzielę 16 września 2018 roku w Szkole Podstawowej w Jeżówce odbyła się XII edycja PIKNIKU RODZINNEGO. Głównym celem imprezy był sport, zabawa i integracja mieszkańców wsi. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Miasta i Gminy Adam Zielnik, Ksiądz proboszcz Władysław Barcicki, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariusz Gorgoń, Społeczny Doradca Burmistrza Bożena Konieczna, Przewodniczący Rady Sołeckiej Robert Stojek, Sołtys wsi Iwona Żelazny, Prezes OSP Józef Łysek oraz sponsorzy i mieszkańcy.

O godzinie 15-tej pani dyrektor Bożena Szatan serdecznie powitała zaproszonych gości, rodziców, dzieci i życzyła wspaniałej zabawy. Wśród wielu zorganizowanych atrakcji znalazły się: występy artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły, liczne konkursy dla rodziców i dzieci, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dla najmłodszych niezwykłą frajdą okazały się konkurencje, w których zaangażowani byli rodzice. Ojcowie pokazali swoje możliwości wokalne, mamy spryt i umiejętności taneczne. Rodzicie wykazali się również niezwykłymi umiejętnościami w tworzeniu jesiennych postaci. Z ogromną niecierpliwością wszyscy zebrani czekali na ogłoszenie wyników.

Dzięki licznej grupie sponsorów, każda konkurencja była nagrodzona. Pani Lucyna Soska w imieniu Radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacka Soski wręczyła puchary w kategorii „ NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA RODZINA”. Tytuł ten otrzymali: Grzegorz, Ewelina Stojek, Marcin, Małgorzata Misiek Tomasz, Katarzyna Nowak .

Na zakończenie uczniowie szkoły zaprezentowali program artystyczny, który został nagrodzony ogromnymi brawami. Wspólne biesiadowanie i zabawa był pełne radości i rodzinnego ciepła.

Dziękując wszystkim za wspaniałą zabawę Pani dyrektor Bożena Szatan podkreśliła, że mimo iż szkoła była organizatorem pikniku, to w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy włączyli się liczni sponsorzy ( kolejność losowa).

Sponsorzy:

1. Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.

2. Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacek Soska.

3. Przewodniczący Rady Sołeckiej Robert Stojek.

4. PHU BOS Bożena Konieczna.

5. ANTRAS Ireneusz, Anna Pacia.

6. Iw- Trans Rafał, Iwona Kałwa

7. Radna Rady Miejskiej Agata Wójcik.

8. FHU Hydro-Wit Andrzej Witos.

9. Sołtys wsi Jeżówka Iwona Żelazny.

10. Rada Rodziców SP Jeżówka.

11. Mariusz, Kamila Kotnis.

12. Sklep- Dorota i Władysław Mędrek.

13. Piotr i Elżbieta Nowak.

14. OUtLiNe Computers Tomasz Płaszczyk.

15. Zespół muzyczny SCENIC- Andrzej Konieczny.

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ UDZIELONĄ POMOC !

Nauczyciele SP Jeżówka


Ocena: 3.1 Głosów: 271

» Autor: Agata   » Dnia: 2018-09-19 23:21:43   » Wyświetleń: 734

Menu główne

Informacja

Nowy adres strony szkoły:

spj.edu.pl
Jeżówka Wieś

Copyright (c) Jezowka.pl 2009-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa wsi Jeżówka