Jeżówka
Strona główna START  |   Jeżówka O JEŻÓWCE  |   Galeria zdjęć GALERIA  |   Redakcja REDAKCJA  |   Kontakt KONTAKT
» Światowe Dni Młodzieży 2016
Ś

Zbliżają się Światowe Dni Młodzieży. W tym roku miejscem spotkania będzie Kraków. Zanim jednak młodzież spotka się z Ojcem św. , wcześniej przez kilka dni będzie przebywać w naszej parafii (20 – 25 lipca 2016 roku)

Nasza miejscowość przygotowuje się na przyjęcie ośmiu pielgrzymów. Mamy już chętne rodziny, które zaoferowały nocleg i pomoc w organizacji ich pobytu.

Dziś chciałbym już zaprosić wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu z pielgrzymami w ramach Światowych Dni Młodzieży. Szczególnie zwracam się z ogromną prośbą do młodych wiekiem i duchem. Wolontariuszem w naszej parafii może zostać każdy. Mile widziana jest również pomoc doświadczonych gospodyń z Jeżówki. Może mamy, babcie pomogą nam młodym przygotować poczęstunek, upiec ciasto, czy pochwalić się naszą regionalna kuchnią.

Od soboty na Facebooku założyłem grupę :” ŚDM Jeżówka” . Zachęcam całą naszą jeżowską młodzież do przyłączenia się i pomocy przy organizacji spotkań z pielgrzymami. Nasze spostrzeżenia, dyskusje, pomysły pomogą nam właściwie zorganizować czas spotkań, a goście na pewno miło będą wspominać pobyt w naszej miejscowości. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które zdecydowały się przyjąć pielgrzymów. Osobiście skontaktuję się z Wami i przekażę szczegółowy plan pobytu gości.

Lider Światowych Dni Młodzieży w Jeżówce Michał Wójcik


Ocena: 3.3 Głosów: 1330

» Autor: Agata   » Dnia: 2016-04-10 14:50:17   » Wyświetleń: 928

Menu główne

Informacja

Nowy adres strony szkoły:

spj.edu.pl
Jeżówka Wieś

Copyright (c) Jezowka.pl 2009-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa wsi Jeżówka