Jeżówka
Strona główna START  |   Jeżówka O JEŻÓWCE  |   Galeria zdjęć GALERIA  |   Redakcja REDAKCJA  |   Kontakt KONTAKT
» Dzień Kobiet
D

Nieco wcześniej, bo w sobotę 5 marca na terenie szkoły podstawowej, Panie z Jeżówki świętowały przypadający kilka dni później Dzień Kobiet. Miały one okazję uczestniczyć w nietypowym spotkaniu. Uroczystość rozpoczęły gorące życzenia dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej.

Pierwszą niespodzianką były zajęcia fitness prowadzone przez instruktora fitness Panią Sylwię Kowal. Był to świetny pomysł nie tylko na zdobycie kondycji fizycznej ale również oddziaływanie na dobre samopoczucie. To świetna zabawa przy energetycznej muzyce. Korzyści wynikające z tego typu zajęć są tak duże, że na pewno warto je organizować.

W dalszej części spotkania było kolorowo, śmiesznie i niestandardowo. Pięć odważnych Pań otrzymało worki z niespodziankami. Przy gromkich brawach zorganizowany został pokaz mody.

Ośmielone uczestniczki imprezy wzięły również udział w KARAOKE, oryginalnej formie rozrywki polegającej na śpiewaniu znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego. Konkurencja przypadła wszystkim do gustu. Teksty piosenek za pomocą projektora wyświetlane były na dużym ekranie. Śpiewała cała sala i wcześniej zgłoszone kandydatki do występów solowych.

Wszystkie kobiety wykazały się niebywałym talentem, zdolnościami aktorskimi, charyzmą, poczuciem humoru i odwagą! Dodatkową niespodzianką dla wszystkich obecnych był bogato zastawiony stół, który przygotowały wspaniałe Jeżowianki.

Za stworzenie wspaniałej atmosfery i wspólną zabawę wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! Dziękujemy również sponsorom nagród (Dom Kultury w Wolbromiu, Apollo Gym. SIŁOWNIA & FITNES Wolbrom).

 


Ocena: 3.5 Głosów: 1762

» Autor: Agata   » Dnia: 2016-03-06 21:25:12   » Wyświetleń: 864

Menu główne

Informacja

Nowy adres strony szkoły:

spj.edu.pl
Jeżówka Wieś

Copyright (c) Jezowka.pl 2009-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa wsi Jeżówka