Jeżówka
Strona główna START  |   Jeżówka O JEŻÓWCE  |   Galeria zdjęć GALERIA  |   Redakcja REDAKCJA  |   Kontakt KONTAKT
» Piknik Rodzinny Jeżówka 2015
P

„POSTAW NA RODZINĘ” pod takim hasłem odbyła się IV edycja Pikniku Rodzinnego w Jeżówce. Głównym celem imprezy był sport, rozrywka i integracja wszystkich mieszkańców wsi i sąsiednich miejscowości. Swoją obecnością zaszczycili nas ksiądz proboszcz Antoni Kazior, poseł na Sejm RP Lidia Gądek, Burmistrz Miasta i Gminy Adam Zielnik, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacek Soska, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu Dariusz Gorgoń oraz liczni goście i sponsorzy.

O godzinie 15-tej pani dyrektor Bożena Szatan serdecznie powitała zaproszonych gości, rodziców, dzieci i życzyła wspaniałej zabawy. Wśród wielu zorganizowanych atrakcji znalazły się: występy artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły, liczne konkursy sportowe dla rodziców i dzieci , które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dla najmłodszych niezwykłą frajdą okazały się dmuchane zamki, kucyki, stoiska z watą cukrową i lodami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska gastronomiczne naszych „Jeżowianek” Nie zabrakło również innych smakołyków. Zaś całą imprezę uświetnił zespół muzyczny SCENIC.

Okazało się jednak, że najwięcej uśmiechu na twarzach dzieci wywołały konkurencje, w których zaangażowani byli rodzice ze swoimi pociechami. Ojcowie pokazali swoją siłę, spryt i umiejętności taneczne w konkursach: bieg z balonem, „Mój tata szuka domu, rzut gumiakiem do beczki. Mamy wykazały się wyjątkową zręcznością w tańcu i innych konkurencjach.

Festyn rodzinny stał się dla wszystkich źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy. Ponadto przyczynił się do zacieśniania więzi rodzinnych, sąsiedzkich i umożliwił wykorzystanie wolnego czasu mieszkańców w sposób aktywny i efektywny. W ramach zorganizowanej imprezy środowiskowej prowadzona była kampania „Postaw na rodzinę”, która świetnie wpisał się w program pikniku. Pomysłodawcą kampanii jest Krakowska Akademia Profilaktyki w Krakowie, która od lat współpracuje z samorządami w całej Polsce. W gminie Wolbrom głównym organizatorem kampanii jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który wspierał nasz udział w tak ważnym przedsięwzięciu. Realizując główne cele kampanii i zorganizowanej imprezy środowiskowej promowaliśmy najważniejsze wartości, które chcieliśmy przekazać wszystkim uczestnikom imprezy. Materiały edukacyjne kampanii stanowiły świetną bazę pomagającą w osiągnięciu zamierzonych celów. Należy pamiętać, że wspieranie rodziny na wszystkich płaszczach ma ogromny sens.

Z ogromną niecierpliwością wszyscy zebrani czekali na ogłoszenie wyników. Po podsumowaniu punktacji Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik wręczył nagrody dla „NAJLEPSZEGO SPORTOWCA”, które otrzymali:

Bartłomiej Posyłek,

Gabriela Maślisz,

Agata Makowska.

Pozostałym gościom przypadł również zaszczyt wręczenia pucharów w kategorii „ NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA RODZINA”. Tytuł ten otrzymali:

Aneta, Andrzej Bak,

Joanna, Robert Maślisz

Agata, Dariusz Makowscy.

Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Pan Jacek Soska wręczył puchar Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Jeżówce, za ogromne zaangażowanie w życie szkoły i społeczności lokalnej.

Na zakończenie uczniowie szkoły zaprezentowali śmieszny program artystyczny, który został nagrodzony ogromnymi brawami. Wspólne biesiadowanie i zabawa był pełne radości i rodzinnego ciepła.

Dziękując wszystkim za wspaniałą zabawę Pani dyrektor Bożena Szatan podkreśliła, że mimo iż szkoła była organizatorem pikniku, to w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy włączyli się liczni sponsorzy ( kolejność losowa).

Koordynator pikniku: Agata Wójcik, Ewa Micyk i Mateusz Makowski.

Sponsorzy:

1. Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.

2. Posłana na Sejm RP Lidia Gądek.

3. Dyrektor MOPS Tadeusz Posełek.

4. Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacek Soska.

5. Ksiądz proboszcz Antoni Kazior.

6. Przewodniczący Rady Sołeckiej Robert Stojek.

7. Prezes OSP Józef Łysek.

8. Druhowie OSP Jeżówka.

9. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jeżówce Bożena Szatan.

10. Radna Rady Miejskiej Agata Wójcik

11. Sołtys wsi Jeżówka Iwona Żelazny.

12. Sklep „Anna” – Anna Kotnis.

13. Firma Remontowo – Budowlana Haberka.

14. Planeta – Charsznica.

15. Sklep- Dorota i Władysław Mędrek.

16. Piotr i Elżbieta Nowak

17. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Jeżówce.

18. Henryk Granda.

19. Zespół muzyczny SCENIC.

 

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ UDZIELONĄ POMOC !!!


Ocena: 3.4 Głosów: 1973

» Autor: Agata   » Dnia: 2015-06-24 17:57:26   » Wyświetleń: 1711

Menu główne

Informacja

Nowy adres strony szkoły:

spj.edu.pl
Jeżówka Wieś

Copyright (c) Jezowka.pl 2009-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa wsi Jeżówka