Jeżówka
Strona główna START  |   Jeżówka O JEŻÓWCE  |   Galeria zdjęć GALERIA  |   Redakcja REDAKCJA  |   Kontakt KONTAKT
» I miejsce ministrantów z Jeżówki w Dekanalnych Rozgrywkach Ministrantów w Piłce Nożnej.
I

Wielu aktywnych ministrantów spotkało się 23 maja 2015 roku na Dekanalnych Rozgrywkach Ministrantów w Piłce Nożnej w Wolbromiu. Uczestnicy mieli okazję nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Ministranci z Jeżówki strój „służbowy”, którym jest komża lub tunika, zamienili na dresy i stroje sportowe. Na „Orliku” w Wolbromiu rozegrali kilka wyczerpujących meczy. Sędzią meczu był pan Radosław Koterba, który dbał o to, by zawody odbywały się zgodnie z zasadą fair play.

 

 

Sędzia główny nadzorujący zawody podkreślał ogromne zaangażowanie młodych sportowców. Nasz proboszcz Antoni Kazior nie ukrywał ogromnej radości. Jego ministranci spisali się wzorowo. Był bardzo zadowolony, że mimo wolnej soboty oderwali się od telewizji, komputera i wzięli udział w zawodach. Ogromne zaangażowanie, trud i umiejętności doprowadziły ministrantów z Jeżówki na podium.

Ministranci z Jeżówki wzięli udział w rozgrywkach w kategorii szkoła podstawowa (klasy V- VI) i w kategorii gimnazjum (klasy I- III).

W skład drużyny kategorii szkoła podstawowa (klasy V- VI) weszli: Damian Makowski, Jakub Soska, Michał Makowski, Kamil Gomułka, Konrad Gomułka, Mateusz Makowski, Mateusz Bąk, Szymon Duch. Chłopcy zajęli II miejsce.

W skład drużyny kategorii gimnazjum (klasa I – III) weszli: Andrzej Kałwa, Alan Kałwa, Tomasz Posyłek, Jakub Wójcik, Bartosz Wójcik, Krzysztof Mucha, Grzegorz Kałwa, Bartłomiej Mucha. Grupie udało się zająć I miejsce i tym samym awansować do Rejonowych Rozgrywek Ministrantów w Piłce Nożnej. W etapie rejonowym zajęli III miejsce.

Gratulujemy! Życzymy naszym ministrantom dalszych sukcesów.


Ocena: 3.4 Głosów: 1843

» Autor: Agata   » Dnia: 2015-05-24 18:55:33   » Wyświetleń: 2899

Menu główne

Informacja

Nowy adres strony szkoły:

spj.edu.pl
Jeżówka Wieś

Copyright (c) Jezowka.pl 2009-2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa wsi Jeżówka